Polityka Prywatności
strony www.pracownia-szymanowski.pl

Niniejsza Polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób korzystamy z informacji, jak je gromadzimy i przechowujemy. Korzystając z niniejszego serwisu internetowego pod adresem: http://www.pracownia-szymanowski.pl/ wyrażają Państwo zgodę na zasady opisane w niniejszej Polityce prywatności.

Gromadzimy dane osobowe, przekazywane w trakcie korzystania ze strony http://www.pracownia-szymanowski.pl/ z największą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, przestrzegając prawa do ochrony prywatności i gwarantujemy wszystkim osobom korzystającym ze strony firmy, że udostępnione dane będą właściwie chronione przed przejęciem przez osoby trzecie.

  1. Administratorem Danych osobowych jest firma Pracownia Projektowa mgr inż. Przemysław Szymanowski, ul. Podgórna 17, 64-000 Kościan, NIP: 6981174954, REGON: 410205319.
  2. Korzystanie ze strony internetowej polega na jej przeglądaniu celem zapoznania się z przedmiotem działalności firmy Pracownia Projektowa mgr. Inż. Przemysław Szymanowski (oferowanymi usługami) oraz możliwości pozostawienia danych osobowych (imienia, nazwiska, adresu e-mail, telefonu) w celu otrzymania odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania lub uzyskania informacji o ofercie firmy Pracownia Projektowa mgr. Inż. Przemysław Szymanowski.
  3. Na stronie pracownia-szymanowski.pl zbierane są za pomocą formularza kontaktowego następujące dane:
   • Imię i nazwisko (nazwa firmy)
   • E-mail
   • Numer telefonu

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu kontaktu zwrotnego oraz przedstawienia oferty usług, które Państwa interesują. Możemy również rejestrować dane, kiedy kontaktujecie się Państwo z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Serwis korzysta również z:

  • plików cookies w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na personalizowanie serwisu, proponujemy wyłączenie obsługi Cookies w opcjach przeglądarki internetowej
  • logów serwera czyli informacji wynikających z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, takich jak adres IP (oraz innych informacji zawartych w logach systemowych). Adresy IP mogę też być wykorzystywane w celach statystycznych.
 1. Przekazane dane osobowe wykorzystujemy tylko w celu nawiązania kontaktu z osobami zainteresowanymi (wysyłającymi zapytania za pomocą formularza kontaktowego lub bezpośrednio na adresy e-mail wskazane na stronie) lub celem przedstawienia oferty usług firmy w związku ze złożonym zapytaniem. Przekazanie przez Państwa danych osobowych za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośrednio na wskazane na stronie adresy e – mail jest przez nas traktowane jednoznacznie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach wskazanych powyżej.
 2. Każdy użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych, masz prawo do ich usunięcia lub zaprzestania korzystania z naszego serwisu.
 3. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim.
 4. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, masz prawo do poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek serwisu internetowego. Prześlij e-mail pod adres biuro@pracownia-szymanowski.pl lub listem poleconym na adres Kurza Góra, ul. Gostyńska 98, 64-000 Kościan.
Close Menu